S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Online Destek

Destek talebiniz için bize yazın

Tanıtım Videosu

Sistemimiz nasıl çalışıyor?

S.S.S.

Nofobi telefon uygulaması ile uzman psikologlardan görüntülü terapi alabileceğiniz platformdur. Seçtiğiniz psikoloğun çalışma saatlerinden birini seçerek 75 dakikalık bir randevu oluşturabilirsiniz.

Depresyon, İlişki/Evlilik, Panik Atak, Sınav Kaygısı, Çocuk/Genç Psikolojisi, Stres, Anksiyete, Özsaygı, Öfke, Keder, Bipolar Bozukluk, Nervoza, Uyku Bozukluğu, Bağımlılık, Cinsel Sorunlar konuları online terapi için uygundur.

Ağır psikoyatrik bozuklukları olan kişiler için uygun değildir. Örnek olarak Şizofreni gibi ağır bozukluklar mevcut kişiler için online terapi uygun değildir.

Terapi ücreti ödeminizi uygulama üzerinden dilediğiniz kart ile yapabilirsiniz. Gösterilen tutar haricinde sizden hiçbir ekstra ücret talep edilmez. Randevularınız yenilenmez.

Görüntülü yapacağınız görüşmeler anlık olarak gerçekleşmektedir ve hiçbir şekilde kaydı tutulmamaktadır. Uygulama üzerinde sizin için gizlilik ayarları ekledik.

Ne kadar süre ile terapi almanız gerektiğini ilk terapi sırasında psikoloğunuzun tavsiyesi üzerine karar verebilirsiniz. Nofobi’de aldığınız her terapi 75 dakikadır. İlk terapiden sonra dilerseniz yeni bir randevu takvimi oluşturabilirsiniz.

Randevuya 24 saat kalana kadar Nofobi müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek randevunuzu tam ücret iadesi ile iptal edebilirsiniz. Randevu saatinde değişiklik için 24 saat öncesinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. info@nofobi.com

Psikologlar için oluşturduğumuz sayfamızdan ayrıntılı bilgiyi edindikten sonra Nofobi.com adresinden kaydınızı tamamlayın. Gerekli bilgileri doldurup profiliniz onaylandıktan sonra Nofobi üzerinden online terapi verebilirsiniz.

Online Destek

Nofobi, psikolojik danışmanlardan online terapi almanın kolay ve hızlı bir yoludur. Kendiniz için, ilişki veya evliliğiniz için ve çocuğunuz için Nofobi online olarak eğitimli, deneyimli ve akredite Psikologlardan, ihtiyacınız olduğunda profesyonel yardım almak çok kolay. Tek tıkla randevunuzu oluşturun ve eviniz, konfor alanınızda, psikolojik danışmanlık alın!

Şirket Bilgilerimiz

Şirket                    : RAMPY OÜ

Adres                    : Ida-Viru maakond, Narva linn, Rakvere tn 20b-8, 20306 ESTONYA

Kuruluş No           : 14992560

Mail Adresi           : info@nofobi.com

Web Sayfası         : nofobi.com

Telefon                  : +37258527678