Psikologlarımız

Nurhan Ünder
Çevrimiçi
Uzman Hakkında

Klinik Psikoloğum.Uzun yıllardır çocuk, ergen ,yetiskinler ve ilişkiler üzerine çalışıyorum. 

Bireysel danışmanlık çalışmalarımı sistemik bir yaklaşım temelinde götürmekte; mesleki gelişimime katkı sağlamak için almış olduğum Psikodrama, EMDR, Hipnoterapi, Regresyon Terapisi,Transaksiyonel Analiz, Stratejik Aile Terapisi, Iliski odaklı Cift Terapisi, Çözüm Odaklı Terapi, İmago Çift Terapisi, Sanat Terapisi Eğitimlerimi bu zeminle birleştirmekteyim.

Şu anda aldığım eğitimlerle ve yaptığım çalışmalarla önce kendi yaşantıma sonra da birçok insanın yaşamının değişmesine ve sorunlarına farklı bakmalarına ve hayatlarını zenginleştirmelerine yardimcı oldum ve olmaya devam edeceğim.Ayrıca toplumumuzu etkileyen toplumsal travmalarda da gönüllü çalışmaya devam ediyorum.

ALDIĞIM UZUN SÜRELİ EĞİTİMLER

*6 Yıl Abdülkadir Özbek Psikodrama Enstitüsün’den Psikodrama Eğitimi alarak PSİKODARAMA YÖNETİCİSİ oldum.

*İfti Psikoterapi Merkezinden 5 yıl Aile ve Çift Terapisi Eğitimi alarak AİLE VE ÇİFT TERAPİSTİ oldum.

*2 yıl Uluslararası Oyun Terapileri Derneğinden ‘’Çocuk Merkezli Oyun Terapisi’’ eğitimi alarak OYUN TERAPİSTİ oldum.Ayrıca kum terapisi, filial terapi eğitimi aldım.

*Wellnes Enstitüsünden Hipnoterapi Eğitimi İleri hipnoterapi eğitimini alarak HIPNOTERAPIST oldum.
UZERINDE ÇALIŞTIĞIM KONULAR 
*Öfke, Suçluluk, Pişmanlık, kaygı gibi duygular *Yeme Problemleri *Ilişki Sorunları *Sosyal fobi, Obsesif kompulsif bozukluk,Panik atak *Depresyon, travmalar *Bağımlılıklar *Cinsel istismar, 


a) İhmal ve terk (Eş, ebeveyn, tanıdık, arkadaş, diğer kişi veya kişiler tarafından)

b) Kötü muamele (Eş, ebeveyn, tanıdık veya arkadaş, resmi otoriteler, çocuk(lar), diğer kişi veya kişiler tarafından)

c) Hastalık ve tedavi sonrası dönem

ç) Eğitim ilgili problemler
•Okula gidememe
•Okur-yazar olmama ve düşük düzeyde okuma yazma
•Okulda başarısızlık
•Sınavlarda başarısızlık
•Sınıf arkadaşları
 

Neşe Güney
Çevrimiçi
Uzman Hakkında

pozitive psikoterapi, drug addiction(Madde Bağımlılığı), (Neuro Linguistic Programming)nlp teknikleri , sinir dili programları, zihinsel engelliler rehabilitasyonu...

Aile ve Çift Danışmanlığı
-Yetişkin Ruh Sağlığı
-Sosyal Fobi - Atılganlık eğitimi
-FOBİLER (Yükseklik, karanlık, asansör,kapalı alan..)
-Uyku sorunları
-Ergenlik Dönemi Danışmanlığı
-Cinsel İşlev Bozuklukları
-Depresyon
-Panik atak
-Dikkat eksikliği
-Kaygı bozuklukları
-Duygusal Sorunlar
-Obsesif Kompulsif bozukluk - Takıntılar
-Yaygın gelişimsel bozukluklar
-Alkol ve Madde Bağımlılığı
-Yaşlılık Dönemi Sorunları

-ÇOCUK DAVRANIŞ SORUNLARI
(Alt ıslatma-Parmak emme-Yalan-KARDEŞ KISKANÇLIĞI-Tırnak yeme-Dışkı kaçırma-Gece korkuları-Agresyon,Dikkat-Algı prob.-Hiperaktivite bozukluğu-Okul fobisi)

İlksen şavkın
Çevrimiçi
Uzman Hakkında

1987 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve liseyi İstanbul’da okudu. Lisans eğitimini YÖK Bursu ile Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde aldı. 2009 yılında mezun oldu. Ruhsal Travma Çalışmaları programını Bilgi Üniversitesi’nde burslu tamamladı. Şuan Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans öğrencisidir. Tez çalışması kum terapisi üzerinedir.

Lisans mezuniyetinden bu yana anaokullarında, rehabilitasyon merkezlerinde, özel projelerde, psikolojik danışmanlık merkezlerinde, üstün zekalı çocuklarla ve sivil toplum kuruluşu aracılığıyla korunmaya muhtaç çocuklar ile çocuk evleri projesinde pek çok çalışma yürütmüştür. 2015 yılından bu yana çocuklar, gençler, yetişkinler ve travma mağdurları üzerine danışmanlık hizmeti vermekte, psikolojik test ve değerlendirme yapmakta ve pek çok psikoeğitim, seminer, grup çalışması ve atölye düzenlemektedir. Evli ve Meryem Reyhan’ın annesidir.

Mehmet Mert Türker
Çevrimiçi
Uzman Hakkında

Öncelikle bireyin durumunu genel şikayetlerini dinliyor ve şikayetlerin doğrultusunda yapacağımız yönlendirme ve testlerle bir yol izleyip planlama yapıyoruz. Bunun yanında eğitim anlamında destek almak isteyen bireylerin genel takibi, müfredat gereği program yapma ve bazı teknikleri aktararak  örn. bloklama hızlı okuma göz kas koordinasyon gibi çalışmalarla normal bir öğrenciye oranla neredeyse  yarı yarıya yapacağı bir çalışmanın karşılığında daha verimli olacağını taahhüt ediyoruz. Bunlarin yaninda bireyin kaygısını ölçüyor ama bu sadece kaygi var ya da yok şeklinde değilde beş alt dalını  ölçüyoruz. Fiziksel tepki,zihinsel tepki ve çevresel faktörlere kadar. Ayrıca bireyin dikkat eksikliği söz konusu ise İLAÇSIZ ŞEKİLDE YURT DIŞI eğitimlerimizdeki deneyimlerimizle bu durumu önlüyor ve dikkatini toparlamasını sağlıyoruz .

Mehmet Duman
Çevrimiçi
Uzman Hakkında

Fakülteden mezun olduktan sonra uzun süre sınav stresi üzerine çeşitli danışmanlık merkezlerinde çalıştım. Yüksek lisans eğitimim için Fransa'da bulunmaktayım. Online danışmanlıklarla danışanlara destek olmaktayım.

Çiğdem Dayan
Çevrimiçi
Uzman Hakkında

Uzman Klinik Psikolog(Psikoterapist) ve Pedagog

Yakın doğu üniversitesinde Klinik Psikoloji yüksek lisansını 2018 yılında tamamladım. Lefke Avrupa universitesinde PDR 2. Yüksek Lisansımda tez aşamasındayım. Çocuk, ergen,yetiskinler ve ilişkiler üzerine çalışıyorum. 

 

Yağmur Metin
Çevrimiçi
Uzman Hakkında

Işık Üniversitesi Psikoloji (ingilizce) bölümünden mezun oldum.Öğrencilik yıllarım içerisinde Çapa Tıp Fakültesi'nde çocuklarla ve Surp Pırgıç Ermeni Hastanesi'nde yetişkinlerle staj yaptım. 2016 yılında mezun olur olmaz özel eğitim merkezinde psikolog olarak görevime başladım ve 1 yıl boyunca aynı iş yerinde devam ettim.Daha sonra  4 aylık süre zarfında başka bir özel eğitim merkezinde aynı görevi sürdürdüm ve 2018  yılından beri özel bir lisede okul psikoloğu olarak görev yapmaktayım.Şuan İstanbul Kent Üniversitesi'nde yetişkin odaklı yüksek lisansımın süpervizyon ve tez aşamasındayım.

75 Dakikalık Seans:

99.00 ₺‎

Şimdi Konuş
Dilara Ocak
Çevrimiçi
Uzman Hakkında

Lisans eğitimini Psikoloji (İngilizce) /Marmara Üniversitesinde tamamlarken aynı zamanda bir çok vaka analizi ve süpervizyon fırsatı yakalamıştır. öğrencilik hayatı boyunca yapılan zirve konferansların bir çoğunda etkin rol oynamıştır. Mezun olduktan sonra, yüksek ihtisasını aile ve cinsel terapi üzerine yapmıştır
ve bu süreçte depresyon , panik bozukluk , bipolar bozukluk , öfke kontrolü , hiperaktivite ve dikkat dağınıklığı , çocuklarda davranış problemleri , olan hastalarla çalışmıştır. Cinsel Bozukluk ve Biliş üzerine üniversite çalışmalarına katılmış ve bir çok araştırma yapmıştır. Vajinismus, Erken Boşalma, Uyku Problemleri, Travma, Panik Atak ve Anksiyete, Bilişsel Davranış Terapisi ve Cinsel Terapi ilgi alanlarıdır. Dilara Ocak bazı anaokulları ve özel kuruluşlarla anlaşmalı olarak çalışmıştır. Şu anda aktif olarak çeşitli seminerler vermekte ve yerel dergilerde aktif olarak yazıları yayınlanmaktadır. Televizyon programlarında yayına çıkmakta ve derneklerde bilgilendirici toplantılar düzenlemeye devam etmektedir. Aktif olarak Erk Danışmanlık Merkezinde seans almaya devam etmektedir.

Ceren Öztürk
Çevrimiçi
Uzman Hakkında

Psikolog ve Aile Danışmanı olarak danışan görmekteyim. Danışmanlık hizmeti almak isteyenleri beklerim. Güzel günleriniz olsun :)

Mehmet Aslan
Çevrimiçi
Uzman Hakkında

Üniversite hayatı boyunca yazdığı denemeleri ile kendine sağlam bir danışmanlık çizgisi oluşturan Aslan, ayrıca 2012 senesinden itibaren rap müzik ile de uğraşmakta. Sosyal bir yaşantısı olan Aslan’nın felsefeye olan ilgisi de bir çok kitaptan yararlanmasına ve danışman kişiliğine katkı sağlamasına fayda sağladı. DEHB üstüne bir danışmanlık merkezinde çalışırken her gün 2 öğrenci ile ilgilenerek tecrübe ve deneyim kazandı.

Uzmanlık Alanları

Depresyon Özsaygı Sosyal Fobi

75 Dakikalık Seans:

149.00 ₺‎

Şimdi Konuş