Psikolog musunuz?

Klasik terapideki deneyiminizi bizimle online ortama taşıyın!

Her Şeyi Sizin İçin Özelleştirdik

Nofobi üzerinde sizin için eşsiz bir panel tasarladık. Danışanlarla olan randevularınızı kolayca yönetebilmeniz için randevu notları kısmı ekledik. Randevu öncesi danışanın, danışacağı konuyu ayrıntılı olarak görebilir, randevu sonrasında danışanınız hakkında notlar tutabilirsiniz.

Tek tıkla randevunuzu başlatabilirsiniz, siz işinize odaklanın teknik konuları Nofobi’ye bırakın. Siz ve danışanlarınız için 1080p görüntülü görüşme imkanı getirdik. İnternet hızınıza göre görüntü çözünürlüğünü otomatik ayarlıyoruz size kesintisiz akıcı bir terapi ortamı sunuyoruz.

Kendi işinizin patronu olmanın tadını çıkartın. Çalışma saatlerinizi her gün özel olarak planlayabilirsiniz ve istediğiniz zaman değişiklik yapabilirsiniz.

Tanıtım ve reklam? Çalışma alanınıza özgü personalar oluşturuyoruz ve sihirli algoritmalarımızla size uygun danışanı buluyoruz. Reklam modellerimiz için en iyi uzmanlarla çalıştık.

Randevuları kaçırmaktan korkmayın, randevu saatiniz yaklaştığında telefonunuza hatırlatma SMS'i gönderiyoruz. Nofobi'nin dijital asistanınız olmasını deneyimleyin.

Bilginizi daha çok insanla paylaşmak çok kolay. Akademik çalışmalarınızı ve makalelerinizi Nofobi üzerinden yayınlayarak farkındalık yaratın.

Terapi ücreti ödemeleriniz şeffaf bir şekilde profilinizde. Ödemelerinizin ne zaman geleceğini ve geçmiş ödemelerinizi görebilirsiniz.

İlkler asla unutulmaz! Siz yola çıktığımız çalışma arkadaşlarımıza özel daha düşük hizmet kesintisi oranı sunuyoruz. %20 hizmet kesintisi oranından ömür boyu yararlanabilmek için şimdi Nofobi'ye kaydolun!